Rio Reklama Čada

Pronájem reklamních ploch v Šumperku

Chci reklamní plochu Více o našich službách

O nás

Vážení návštěvníci, vítáme Vás v naší virtuální galerii šumperských reklamních ploch a billboardů. Celkově disponujeme 33 plochami a aktuálně volné reklamní plochy najdete s podrobným popisem v následující galerii.

Agentura RIO REKLAMA působí na šumperském reklamním trhu od roku 1996 a na svém kontě má nespočet realizovaných reklamních ploch a billboardů, stovky rozhlasových reklamních spotů a novinových inzerátů, spousty letáků, prospektů, vizitek, grafických návrhů a dalších aktivit. Spolupracovali jsme s lokálními rozhlasovými stanicemi Rádio Prima a Rádio Rubi, s týdeníky Region, Moravský sever a Týden na severu, s divadelním spolkem Švitáž, s internetovým serverem Rej.cz a založili jsme novodobou tradici prvomájových oslav a šumperského autosalonu na pěší zóně. V současné době sídlí naše firma v Praze a na Šumpersku se specializuje pouze na pronájem reklamních ploch a billboardů.

Uvedené billboardy, zdi a ostatní reklamní plochy se nacházejí na Jesenické ulici (převážně proti čerpací stanici Shell a supermarketu Lidl) a na Vítězné ulici u vjezdu k supermarketům Kaufland, Sportisimo, JYSK, Daichman, Oresi a dalším.

Jesenická ulice je velmi frekventovaná dopravní tepna Šumperka (hlavní průjezd městem mezi Zábřehem, Olomoucí a Hradcem Králové na jedné straně a Jeseníkem, Ostravou a Polskem na straně druhé). Dle oficiálního měření po ní projede více než 15 000 automobilů denně.

Na plotě se výroba reklamy provádí nátěrem přímo na vlnitý plech stávajícího oplocení, nebo potiskem samolepící fólie, která je nalepena na tabule z pozinkovaného plechu. Na zdech domů se výroba reklamy provádí napnutím potištěné plachtoviny Bantex. Na billboardy Vám zhotovíme reklamu tiskem na papír, samolepící fólii nebo plachtovinu. Zhotovení reklamy Vám zajistíme (na vybranou plochu Vám dodáme aktuální cenovou kalkulaci) nebo si výrobu můžete obstarat sami.

U jednotlivých ploch jsou uváděny měsíční ceny pronájmů a týkají se dlouhodobých kampaní, s fakturací na jeden rok dopředu. Pro krátkodobé kampaně je cena za měsíční pronájem o 20% vyšší. Uvedené ceny jsou bez DPH.

Věřím, že některá z uvedených reklamních ploch bude vyhovovat Vašim potřebám a těším se na spolupráci s Vámi. Mějte pěkný den. Daniel Čada – RIO REKLAMA